Online Reklama


  Xqisit L1 ausinės

    Be kategorijos -

  13985_xxl_600x600

  Šiais laikais nemažą vietą mūsų gyvenime užima muzika: mes jos klausomės važiuodami, sportuodami, dirbdami ir net prieš miegą. Ji daro įtaką mūsų nuotaikai, suteikia jėgų ir atpalaiduoja. Muzikos klausymasis bus daug mielesnis, jeigu turėsite puikios kokybės ausines ar garso kolonėles. Interneto platybėse radome puikų kainos ir kokybės santykį atitinkantį kompanijos Xqisit gaminį – ausines Xqisit L1 Stereo, kurias norime aptarti ir pristatyti jums.

   

  Xqisit L1 – tai naujos kartos ausinės, savo patogumu, išvaizda ir kokybe besivaržančios su geriausių pasaulyje gamintojų produktais. Į šių puikių ausinių komplektą įeina du 3,5 mm laidai (vienas atsarginis), dėklas, poliravimo šluostė, transportavimo dėklas bei naudojimosi vadovas, kuris supažindins su šių ausinių galimybėmis ir funkcijomis. 1,2 m garso kabelis dėl savo ilgio tikrai nesukelia diskomforto, nes tai optimalus, standartinis ilgis, naudojamas daugelyje ausinių.

  13985_1_600x600

  Norime jums paminėti, kad Xqisit ypač didelį dėmesį skyrė ausinių dizainui. Šios ausinės sukuria elegantiškumo ir naujoviškumo įspūdį: ausinių patvarumą liudija aukštos kokybės medžiagos, o ausinių išlinkimai sukuria jaukumo ir patogumo jausmą. Ausinių rėmas pagamintas iš stipraus plieno – kažin ar gali būti patvaresnė medžiaga ausinėms.

   

  Gamintojai suteikė vartotojams galimybę įsigyti šias ausines pasirenkant vieną iš spalvų – raudoną, baltą ar juodą. Xqisit puikiai išsprendė ir ausinių transportavimo problemą, sukurdami tokią konstrukciją, kurią galima lengvai sulankstyti ir įdėti į transportavimo dėklą, ne ką didesnį nei šiuolaikinis telefonas. Šiame gaminyje yra integruotas mikrofonas, todėl ausinės gali veikti kaip laisvų rankų įranga važiuojant ar kalbantis per kompiuterį. Mikrofonas labai kokybiškas, todėl susikalbėti nebus problemų.

   

  Mes patys išbandėme šias ausines, prijungę jas prie muzikos grotuvo ir maloniai nustebome, išgirdę tikrai aukštos kokybės garsą: jis galėtų lygiuotis į žymiai brangesnių ausinių garso kokybę. Ausinės skirtos įvairiems muzikos stiliams, maloniai galima klausytis roko, džiazo, klubinės muzikos ir t.t. Dėl ausinių patogumo muzika galima mėgautis ištisas valandas, nejaučiant jokio ausų nuovargio.

   

  Ausinės Xqisit L1 – tai puikus pasirinkimas melomanams, norintiems aukštos kokybės, patogumo bei puikaus dizaino ausinių už visiems prieinamą kainą.  Kiti straipsniai


  sp1

  SPEEDLINK Rapax klaviatūra ir Ledos pelė žaidimų mėgėjams
  13985_xxl_600x600

  Xqisit L1 ausinės
  Alcatel-OT

  Alcatel OneTouch Idol Ultra