Online Reklama


  Teismas uždraudė reklamuoti viščiukų pardavimą

    Be kategorijos -

  df632e

  Čeliabinsko srities apygardos teismas palaikė Rusijos federalinės antimonopolinės tarnybos (FAS) Čeliabinske sprendimą pripažinti netinkama reklamą, kurioje viščiukų pardavimo kaina lyginama su kelionės autobusu išlaidomis, – pranešė FAS spaudos tarnyba. RAĮ „Uralo mėsos bendrovė“ reklama buvo patalpinta periodiniame leidinyje bei kelio Jekaterinburgas – Čeliabinskas reklaminės konstrukcijos stende. Reklamoje su prekės ženklu „Sveika ferma“ buvo žadama parduoti vienadienius viščiukus po 25 rublius už vienetą.

  Federalinė antimonopolinės tarnybos įstaiga nusprendė, kad ši reklama galėjo suklaidinti vartotojus dėl prekės pardavėjo, kainos ir laiko, kada prekė bus parduodama už nurodytą kainą.

  FAS tarnyba teigė, jog reklamoje prekės ženklo „Sveika ferma“ buvimas sudaro įspūdį, kad viščiukų pardavimą po 25 rublius vykdo visos įmonės, turinčios teisę naudoti šį prekės ženklą: RAĮ „Uralo mėsos bendrovė“, RAĮ „Uralo broileriai“, UAB „Uralo broileriai“ ir AB „Sveika ferma“, o iš tikrųjų vartotojai šią prekę už nurodytą kainą galėjo nusipirkti tik pirmojoje iš šių įmonių. Be to, buvo nustatyta, jog informacijos nebuvimas apie šios prekybos pradžios datą taip pat galėjo suklaidinti vartotojus, nes prekių pardavimas už nustatytą kainą buvo vykdomas tik birželio pradžioje, o ne gegužės mėnesį, kai buvo pradėta vykdyti reklaminė kampanija.

  FAS pripažinus šią reklamą kaip pažeidžiančią reklamos teisės aktų reikalavimus, RAĮ „Uralo mėsos bendrovė“ iškelta administracinė byla.  Kiti straipsniai


  sp1

  SPEEDLINK Rapax klaviatūra ir Ledos pelė žaidimų mėgėjams
  13985_xxl_600x600

  Xqisit L1 ausinės
  Alcatel-OT

  Alcatel OneTouch Idol Ultra