Online Reklama


  SPEEDLINK Rapax klaviatūra ir Ledos pelė žaidimų mėgėjams

    Be kategorijos -

  sp1

  Kiekvienais metais auganti žaidimų industrija pasiūlo vis įdomesnių naujų žaidimų, o dėl to didėja poreikis patogesnei, kokybiškesnei žaidimų įrangai. Pelės, ausinės, klaviatūros, pelės kilimėliai ir kita įranga mums suteikia platesnes galimybes ir įvairesnius pojūčius, dėl to džiaugiamės, galėdami jums pristatyti dar keletą puikių gaminių. Šį kartą aptarsime net du gaminius, sukurtus SPEEDLINK kompanijos, tai pelė ir klaviatūra – pagrindiniai asmeninių kompiuterių vartotojų įrankiai, be kurių žaisti neįmanoma.

   

  Šį kartą į mūsų rankas pateko SPEEDLINK Rapax – žaidimams skirta klaviatūra. Ji išsiskiria savo įdomiu dizainu bei daugybe papildomų mygtukų, palengvinančių ir suteikiančių patogumo naudotis asmeniniu kompiuteriu.

   Speedlink-Rapax

  Dėl esančių griovelių ant „Space“ mygtuko daug patogiau juo naudotis spaudžiant šį mygtuką. Klaviatūrą puošia daugybė LED lempučių, apšviečiančių visus mygtukus, todėl galėsite viską matyti ir tamsiu paros metu. Jeigu šios LED lempos jums trukdys – galėsite labai lengvai jas išjungti. Mums tai paliko gerą įspūdį, nes dažniausiai tokios funkcijos klaviatūros neturi. SPEEDLINK, kurdami šį puikų produktą, dirbo kartu su ergonomikos specialistais, dėl to klaviatūros aukštis bei atstumas tarp mygtukų sukuria puikų komforto jausmą, kuriuo galime mėgautis ištisas valandas, nes rankos tikrai nepavargsta. Kuriant šią klaviatūrą buvo naudojamos naujausios technologijos, dėl to, ją prijungiant prie kompiuterio, nereikia įrašyti papildomų driver`ių ar kitos programinės įrangos. Prie kompiuterio pelė prijungiama standartinio ilgio – 1,8 metro – USB kabeliu.

   

  Mes džiaugiamės, kad turėjome galimybę išbandyti tokį patogų ir kokybišką gaminį, kuriuo likome labai patenkinti ir rašome tik geriausius įvertinimus.

   

  Kitas SPEEDLINK produktas – tai žaidimams skirta kompiuterinė pelė – LEDOS. Nors šios pelės kaina, lyginant su kitomis SPEEDLINK pelėmis, yra mažesnė, bet didelio skirtumo tarp jų nėra. Pvz., lyginant SPEEDLINK Decus ar Kudos RS, aišku, kad kaina sumažinta dėl keleto funkcijų nebuvimo.

   sl-6393-rd_rgb_001

  Šios pelės dizaine yra naudojamos trys spalvos: raudona, balta ir juoda – tai yra įprastos SPEEDLINK pelių spalvos, kurios man asmeniškai labai patinka. Šis produktas pagamintas iš tokių pat kokybiškų medžiagų, kaip ir brangesni modeliai, ir tai labai džiugina.

   

  Šios pelės šonų padengimas guma padidina sukibimą. Pelė yra gana paprasta, joje nerasime daug papildomų funkcijų, bet dažnam vartotojui to ir nereikia. Dar viena įdomi šios pelės ypatybė – tai apšvietimas. Nors jis nėra praktiškai pritaikomas, bet atrodo tikrai gražiai ir jos prastesne tikrai nedaro.

   

  Techniniai šios pelės duomenys yra pakankami dažnam vartotojui. LEDOS optinį jutiklį turinti pelė turi 3000dpi, 5 mygtukus ir dpi keitiklį, kuriuo vienu paspaudimu galėsite sumažinti dpi iki 500, o tai patogu, jeigu jums reikia dažnai keisti pelės jautrumą. Vienas geriausių dalykų šioje pelėje – tai du papildomi mygtukai pelės šonuose. Jie šiuo metu nėra populiarūs naujose pelėse, dėl to šiai pelei tai duoda didelį pliusą. Pelė turi 1,8 metro USB kabelį, skirtą sujungti su kompiuteriu.

   

  Apibendrinant galima pasakyti, kad ši pelė savo kokybe konkuruoja su brangesniais konkurentais, bet yra mažesnės kainos, turi mažiau funkcijų, kurios dažnaiyra nenaudojamos. Ką nors panašaus už tokią kainą turbūt sunku būtų surasti.

   

  Mūsų aprašyti produktai puikiai tinka poroje. Jeigu esate žaidimų fanas, bet ne fanatikas, pasiryžęs išleisti didelę sumą pinigų, tai šis komplektas pagal savo kainą yra geriausias pasirinkimas. Naudodami SPEEDLINK LEDOS žaidimų pelę ir SPEEDLINK RAPAX žaidimų klaviatūrą turėsite galimybę pajusti tikrą malonumą naudojantis kompiuteriu bei žaidžiant žaidimus. Mes jums rekomenduojame!  Kiti straipsniai


  sp1

  SPEEDLINK Rapax klaviatūra ir Ledos pelė žaidimų mėgėjams
  13985_xxl_600x600

  Xqisit L1 ausinės
  Alcatel-OT

  Alcatel OneTouch Idol Ultra