Online Reklama


  Jau greitai „Prestigio“ išleis pirmuosius telefonus su „Windows Phone“ platforma

    Mobilus Pasaulis, Naujienos -

  Žymi ir sparčiai populiarėjanti kompanija „Prestigiopranešė šią vasarą išleisianti pirmuosius telefonus su „Windows Phone 8.1“. Tikimasi, jog naujieji šio technologijų gamintojo modeliai pasižymės pažangiomis techninėmis charakteristikomis ir itin patrauklia  kaina, o tai padės „Windows Phone“ įrenginiams įsitvirtinti žemesnės kainos segmente.

  Balandžio mėnesio pradžioje San Franciske surengtoje „Build 2014“ konferencijoje „Microsoft“ pristatė du partnerius, telefonų su „Windows Phone“ gamintojus: žymią kompaniją „Prestigio“ ir Indijos kompaniją „Micromax“. Prisijungus dar dviem bendrovėm, „Microsoft“ platformą – kaip pagrindinę ar papildomą – jau naudos 15 gamintojų, pagaminančių daugiau kaip 56 proc. visų pasaulyje išleidžiamų išmaniųjų telefonų.

  Prieš keturis mėnesius „Prestigio“ pristatė pirmąsias planšetes su „Windows“ operacine sistema ir Lietuvoje jos sulaukė didelio populiarumo. Planšetinius kompiuterius su kitomis operacinėmis sistemomis sudėtinga paversti darbui tinkamais įrenginiais dėl jų programinės įrangos nesuderinamumo. Tuo tarpu planšetės su „Windows 8.1“ gali būti naudojamos kaip pilnavertė darbo vieta su naujausia „Windows“ versija ir „Microsoft Office“ paketu. Tai itin aktualu verslo įmonėms ir švietimo organizacijoms.

  Build 2014“ konferencijoje „Microsoft“ viceprezidentas Joe Belfiore parodė pirmąjį „Prestigio“ telefono aparatą, bet, deja, nieko apie jį nepapasakojo. Aišku tik tai, kad šio išmaniojo telefono pardavimai prasidės vasarą, o per artimiausius mėnesius „Prestigio“ žada pateikti daugiau informacijos apie pasirodysiančius modelius ir jų technines specifikacijas.

  Windows Phone 8.1“ atnaujinime vartotojai ras keletą pakeitimų. Dar 2013 m. buvo pridėtas trečiasis plytelių stulpelis prietaisams su 5 colių ir platesniais ekranais, tokiems, kaip Lumia 1520, kad būtų galima patalpinti daugiau informacijos. Dabar šia galimybe galės naudotis visi telefonai su „Windows Phone 8.1“, nepriklausomai nuo telefono ekrano dydžio. Yra netgi galimybė pradžios ekrane įkelti savo mėgiamą, arba jau paruoštą nuotrauką. „Windows Phone 8.1“ įdiegtas pranešimų centras „Action Centre“, kuriame galima matyti informaciją apie praleistus skambučius, tekstinius pranešimus, naujus el. laiškus, įjungti ar išjungti Wi-Fi prieigą, „Bluetooth“ ryšį ir t.t. Telefone esanti „Data Sense“ funkcija leidžia kontroliuoti duomenų srautus naršant, o pasiekus nustatytą limitą specialiai suspaudžia duomenis, kad vartotojas galėtų kuo ilgiau naudotis internetu. Su šia funkcija kiekvienas vartotojas turės galimybę geriau kontroliuoti savo išlaidas mobiliajam internetui.

  Windows Phone 8.1“ atnaujinime pagerintos ir mobiliųjų įrenginių valdymo galimybės, o vartotojai per telefoną galės saugiai prieiti prie vidinių kompanijos informacinių sistemų.  Kiti straipsniai


  sp1

  SPEEDLINK Rapax klaviatūra ir Ledos pelė žaidimų mėgėjams
  13985_xxl_600x600

  Xqisit L1 ausinės
  Alcatel-OT

  Alcatel OneTouch Idol Ultra