Online Reklama


  Alcatel IDOL MINI

    Mobilus Pasaulis -

  Alcatel-OT

  Lietuvoje ir vėl pasirodė Alcatel telefonai. Ne, tai ne tie seni telefonai, kuriais buvo prekiaujama Lietuvoje prieš 10 metų – tai šiuolaikiški išmanieji Alcatel telefonai. Keletą jų išbandėme ir mes patys, tad skubame pasidalinti įspūdžiais su jumis. Panašu, jog šį kartą Alcatel nusitaikė į tuos vartotojus, kurie nori išties puikiai atrodančio, kokybiškai pagaminto bei gerų techninių parametrų telefono, tačiau ne už „brandinę“ kainą.

  Pirmasis modelis, apie kurį jums norime papasakoti – Alcatel One Touch Idol Mini. Pirmas įspūdis, paėmus telefoną į rankas, yra jo patogumas, lengvumas (96 gramai) bei plonumas (7.9mm). Tai bene pats ploniausias išmanusis įrenginys šiame segmente. Telefonas be aštrių briaunų, patogus laikyti rankoje. Šonuose rasite garso reguliavimo mygtukus, microSIM bei microSD lizdus, iš viršaus – šalia įjungimo mygtuko – standartinė 3.5mm jack jungtis ausinėms, apačioje microUSB jungtis. Tiesa, galinė telefono dalis plastikinė, tačiau kokybiška, turinti tekstūrą.

  aaa

  Įjungus telefoną pasirodo visos telefono ekrano spalvos, o jos išties įspūdingos. Šis modelis turi 4.3“ colių ekraną su 480 x 854 pikselių IPS matrica. Turime pastebėti, jog IPS ekrano ryškumas ir atkuriamos spalvos yra pastebimai gražesnės, nei AMOLED tipo ekranų. Kaip žinia, kai kurie telefonai turi problemų su ekrano apšvietimu, t.y., jis ne tiek stiprus, jog prieš saulę būtų aiškiai matomas tekstas ekrane. Įdomu buvo išbandyti ar šis IPS ekranas susidoros su šia problema. Ir rezultatai nenuvylė: ekrane esantis tekstas ir prieš saulę yra aiškiai matomas. Pabandėme peržiūrėti įvairius filmukus, nuotraukas – vaizdo matomumas taip pat geras.

  Na, ką – lįskime gilyn į telefoną! Šis telefonas turi dviejų branduolių Cortex A7 1.3GHz procesorių, 512MB operatyvinės atminties (RAM), 4GB vidinės atminties. Tiesa, vidinę atmintį galima praplėsti papildomais 32GB su microSD kortele. Nors parametrai gali pasirodyti ne iš raketų mokslinės laboratorijos, tačiau jų tikrai pakanka. Įjungus prietaisą pastebėjome, jog telefone ypač gausu įvairių apps‘ų. Kadangi telefone yra 512MB operatyvinės atminties, tai labai didelė gausa įvairių programėlių labai sulėtina jo veikimą. Mes ištrynėme tai, ko 99 proc. vartotojų niekada nenaudoja ir telefonas tapo kur kas gyvesnis!

  hs8d7fs8a7fas8fhsjdfd

  Kaip ir didžioji dauguma išmaniųjų telefonų, taip ir Alcatel – naudoja Android operacinę sistemą. Šiame modelyje jūs rasite Android 4.2 Jelly Bean OS. Jeigu esate naudojęs Android OS, pastebėsite, jog Alcatel ir čia prikišo savo nagus. Operacinė sistema turi grafinių koregavimų, kai kurių funkcijų pakeitimų pagal Alcatel. OS bendras vaizdas – operacinė sistema skoningai pritaikyta prie dailaus telefono dizaino.

  Idol Mini turi 5 megapikselių kamerą su automatiniu fokusavimu, LED blykste, kamera pati aptinka veidus ir į ten fokusuoja vaizdą. Yra funkcija panoraminėms nuotraukoms, tad jeigu esate keliauninkas ir norite užfiksuoti kuo daugiau vaizdų, kiekviename kadre galėsite tą ir padaryti. Mums užkliuvo, jog kamera šiek tiek išsikišusi iš korpuso.

  alcatel-3

  Telefono baterija, nepaisant savo dydžio, išlaiko porą dienų naudojamame režime: pažaisti, naršyti internete, atsakyti į skambučius, tačiau naudojant Skype, žaidžiant žaidimus ar ilgiau klausant muzikos, gali tekti krauti telefoną jau sekančią dieną. Jeigu prietaisą naudosit tik skambučiams, baterija laikys ilgai.

  Apibendrindami galime pasakyti, jog Alcatel mums paliko tikrai gerą įspūdį. Net jei ir nenorite sau tokio telefono, mes jums rekomenduojame bent jau palaikyti jį rankose, kad galėtumėte lyginti kitus telefonus pagal gerą pavyzdį. O tiems, kas ieško prancūziško dizaino su geriausiomis savybėmis – rekomenduojame šį telefoną.

  allcdifd9f0d9f04f8g

  Viskas, ką čia aprašėme, turi ir savo kainą, tad mes panaršėme po interneto platybes norėdami sužinoti, kokia tokio telefono kaina rinkoje. Aplankę ne vieną el.parduotuvę ir pavartę reklaminius žurnalus galime teigti, jog standartinė kaina yra 599 Lt, tačiau yra vietų, kur rasite šį telefoną ir su akcijine kaina. Taupydami jūsų laiką, vienu iš akcijinių deal‘ų pasidalinsime su jumis: www.pigu.lt/foto_gsm_mp3/mobilieji_telefonai/…  Kiti straipsniai


  sp1

  SPEEDLINK Rapax klaviatūra ir Ledos pelė žaidimų mėgėjams
  13985_xxl_600x600

  Xqisit L1 ausinės
  Alcatel-OT

  Alcatel OneTouch Idol Ultra